Strona główna | O nas | Kontakt

O nas

Zapraszamy na kursy przygotowawcze:
WARTO ZOBACZYĆ:

O nas

Polskie Centrum Edukacji jest placówką oświatową wpisaną do ewidencji szkół i placówek niepublicznych prowadzonej przez Urząd Miasta Stołecznego Warszawy pod numerem 829K, rejestru instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy pod numerem ewidencyjnym 2.14/00428/2005 oraz do „Ewidencji jednostek upoważnionych do organizowania i prowadzenia szkoleń w służbie cywilnej”.

Nasza firma od 2003 roku prowadzi szkolenia dla osób prywatnych oraz klientów instytucjonalnych. Współpracując z najlepszymi psychologami i doświadczonymi trenerami opracowaliśmy programy szkoleń, których celem jest co najmniej 5-krotne zwiększenie szybkości czytania ze zrozumieniem oraz zapoznanie słuchaczy z szeregiem technik ułatwiających zapamiętywanie przeczytanych informacji.

Prowadzimy szkolenia zamknięte na zlecenia poszczególnych instytucji oraz szkolenia otwarte. Terminy szkoleń otwartych publikujemy w dziale „Nasze szkolenia”.

W zakresie szybkiego czytania i zapamiętywania z naszych usług skorzystały m.in. następujące instytucje: Najwyższa Izba Kontroli, Zarząd Transportu Miejskiego i PZL – agencja reklamowa.

Prosimy o zapoznanie się z ofertą naszych szkoleń!